Plastová zatravňovací dlažba

Plastová zatravňovací dlažbaJe vyrobena z TRAPLASTu, který svými vlastnostmi určuje její nesporné přednosti.  Nízká hmotnost, která je 4× nižší než u betonu a díky své pružnosti je ještě pevnější než dlažba betonová.  Dlažba nenavlhá, proto v létě neodebírá zeleni tolik potřebnou vláhu a zatravněné plochy jsou opravdu zelené. V zimě pak nepřemrzá, ani nepraská. Snadná opracovatelnost umožňuje přesně vytvářet i náročné okrajové tvary, např. kolem kanalizačních šachet, uzávěrů vody, sloupů veřejného osvětlení apod. Dlažba je ideální pro zpevnění příjezdových cest, dvorů, ale i parkovišť a odstavných ploch.  Dlažba Lite – má tloušťku pouze 4 cm a je určena jen pro zatížení osobními vozidly. Výroba pouze v šedé barvě.

 

 
NÁZEV A ROZMĚRY HMOTNOST BARVA
Zatravňovací dlažba Lite, 60 x 40 x 4 cm 4,8 kg pouze v barvě šedé
Zatravňovací dlažba VD600+, 60 x 40 x 6 cm 6,3 kg

 

Plastový záhonový chodník a obrubník

Plastový zahradní obrubníkPlastový záhonový chodník a obrubníkPoužití chodníků je neocenitelné při budování cestiček mezi záhony, v zahradě či ve sklenících. Cestičky nevyžadují údržbu, jsou stále čisté a nezaplevelené, protože pochůzná plocha chodníku je z plastové desky. Nezanedbatelnou výhodou je, že zvýšený okraj chodníku vytváří po obou stranách i záhonový obrubník. Chodník je po celé délce opatřen fixačními žebry a čela zámky. Proto chodníky dobře drží směr a ohraničení záhonů je bezchybné. Chodníky lze zatěžovat libovolnou zahradní technikou bez obav z poškození.  Při změně dispozic záhonů je možné vše bez problémů vyjmout a použít znovu na jiném místě. Vzhledem k dobré opracovatelnosti lze snadno vytvářet i křížení chodníků. 

Plastový obrubník plně nahrazuje klasické betonové obrubníky, je lehčí a dá se tvarovat. Je rovněž opatřen čelními zámky.

 

NÁZEV A ROZMĚRY HMOTNOST BARVA
Záhonový chodník 360 x 115 mm, 1,2 m,  10,7 kg šedá, na objednávku po dohodě dle možností hnědá
Zahradní obrubník 240 x 30 mm, 1,2 m, 6,8 kg

 

Plotový základ

Lehký plotový základPlastový lehký plotový základLehký plotový základKonstrukčně je plastový plotový základ řešen velice účelně. Jeho použití je jednoduché a praktické díky tomu, že podzemní část základu je tvořena fixačním žebrem, které stabilizuje jeho polohu v terénu. Vzájemnému vychýlení jednotlivých dílů brání čelní zámky. Krycí křídla umístěná na obou podélných stranách základu vytvářejí plochy bez trávy a plevelů. Díky tomu je možné při sekání ploch blízko plotu využívat všech typů travních sekaček bez omezení. Zcela odpadá nutnost ručního dočišťování. Základ také brání vniku zemní vlhkosti do oplocení. Zvýšená nadzemní část zajišťuje, že jsou plotová pole uložena nad terénem a jsou tak chráněna před zemní vlhkostí. Zároveň je zamezeno vniknutí zvěře na oplocený pozemek. Základ se používá při výstavbě pletivových a tyčkových plotů všech typů i při opravách a údržbě stávajícího oplocení. Drátěné pletivo lze přichytit k základu nejlépe samořeznými vruty, čímž zároveň zabráníme deformaci jeho dolního okraje.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE
Rozměry: délka 1,2 m, 
Hmotnost: 10,5 kg
Barva: šedá, na objednávku po dohodě dle možností hnědá

 

Plastové plotovky

Plastové plotové profily - plotovkyplastové plotové profilyPlastové plotové profily - plotovkyPlastové plotovky jsou vyráběny v tradičních tvarech jako masivní profily s přitažlivým vzhledem. Probarvení přímo ve hmotě, má stejně jako základní materiál TRAPLAST, mimořádnou odolnost proti povětrnosti a proto se i po létech vzhled profilů zásadně nemění. Využití profilů při výstavbě plotů je po všech stránkách velice výhodné –nehnijí, nekorodují, jsou nenasákavé,barevně stálé a nevyžadují proto žádnou údržbu. Profily lze snadno řezat, vrtat a dále opracovávat podle potřeby nástroji na kov nebo na dřevo a místa po opracování není zapotřebí díky způsobu probarvení povrchově upravovat. Při montáži plotů doporučujeme používat nekorodující spojovací prvky. Plotovky jsou standardně dodávány v hnědé barvě. Na přání zákazníka lze v závislosti na požadovaném množství zajistit výrobu v barvě šedé, cihlově červené, černé, popřípadě zelené. Dodací lhůta však v tomto případě může přesáhnout i 3 měsíce.

 

 

PRŮŘEZ NÁZEV A ROZMĚRY PROFILU DÉLKA (m) HMOTNOST (kg) BARVA
PLOTOVKY        
Plotovka 78 x 21 mm,
s půlkulatou hlavou
0,6 / 0,8 / 1,0 / 1,2 / 1,5 0,9 / 1,2 / 1,5 / 1,8 / 2,4 standardně hnědá, na objednávku po dohodě dle možností cihlová, zelená, šedá, černá
Plotovka 78 x 21 mm,
s tříhrannou hlavou
0,6 / 0,8 / 1,0 / 1,2 / 1,5 0,9 / 1,2 / 1,5 / 1,8 / 2,4
Plotovka 78 x 21 mm,
s rovnou hlavou
0,78 / 0,98 / 1,18 / 1,48 1,2 / 1,5 / 1,8 / 2,4 hnědá a cihlová
 

 

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode